our-jobs-lera

Witam! Jestem Walerija

Mistrz manicure i pedicure

Witam, nazywam się Valeria, jestem stylistką paznokci. Naprawdę kocham swoją pracę i robię to z wysoką jakością. Manicure zajmuję się od 2012 roku.

Potrafię pracować z aerografem, malować w stylu akwareli, dlatego mogę urzeczywistnić każdy Twój pomysł. Zapraszam wszystkich na profesjonalny i wysokiej jakości manicure.

W naszym salonie wszystkie instrumenty są sterylizowane przez firmę „Embio S”. Do zobaczenia w VBS.

our-jobs-irina

Hej! Jestem Irina.

Mistrz laminowanie brwi i rzęs

Hejka, jestem specjalistką od brwi i rzęs. Mam 21 rok. Mam doświadczenia 2 lata. Jeszcze z dzieciństwa robiłam brwi mojej matkę i koleżankam.

Za 2 lata była na różnych dodatkowych kursach. Takich jak „Delikatne laminowanie brwi”, „Henna Nikk Mole”, „Henna BROWHENNA”. Zawsze do każdej kobiety dopasuje kolor i kształt brwi.

Zawsze moja klientka będzie zadowolona na 100%.

our-jobs-veronika

Сześć! Jestem Weronika

Mistrz makijażu permanentnego

Parę lat temu pochłonęła mnie branża makijażu, swoje pierwsze szkolenie ukończyłam akurat z makijażu permanentnego brwi. Wkrótce, było mi tego za mało, chciałam umieć więcej i więcej💪🏻🙈Zaczęłam podnosić swoje kwalifikacje na innych zabiegach, ucząc się nowych technik i doskonaląc je.
Nauczyłam się jak świetnie można podkreślać makijażem permanentnym nowe strefy – usta i powieki (np. linią zagęszczającą). W tym pracowitym czasie uzupełniałem swoją wiedzę, uczestniczyłem w ponad 10 kursach mistrzowskich i cieszących się świetną renomą specjalistów. Wystąpiła na Mistrzostwach Ukrainy w Kijowie, gdzie zajęła 4 miejsce.
Nie mam zamiaru zmniejszać obrotów 🔥
Najważniejsze rzeczy, na które zwracam szczególną uwagę przy zabiegach to jakość i perfekcjonizm, a efektem są zadowolone klientki i moja satysfakcja.

Wszyscy chcemy wyglądać świetnie. Nieważne ile masz lat chętnie pomogę Ci czuć się pewną siebie 24/7.

our-jobs-alexandra

Hejka! Jestem Aleksandra

Twoją stylistką brwi

Już pół roku mieszkam w Polsce i dla mnie to naprawdę nowe życie. Jestem bardzo zadowolona z tego powodu, bo robię innych dziewczyn, i nie tylko, szczęśliwszymi😉

I w jakimś momencie zdecydowałam, że chcę pracować w tym kierunku. Najbardziej lubię kiedy dziewczęta mają zadbane recę i twarz. No i mój wybór padł na brwi. Ponieważ to dla mnie najważniejsze i jest zawsze widoczne, nawet kiedy jesteś w maseczce🤩

Jeżeli chcesz żeby ludzie zwracali na ciebie swoją uwagę niezależnie od tego gdzie jesteś, to chętnie zapraszam zrobić twoje fantastyczne brwi🥰

Twój mistrz brwi, Aleksandra❤️